Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Hakkımızda

Hakkımızda


''Eşsiz mutluluk''

Artemis Seramik'e hoş geldiniz.

Kuruluşu M.Ö. 6000 yıllarına dayanan, demokrasi fikirlerinin, felsefenin ilk çıktığı, İncil'in yazıldığı topraklar olan, ilham veren kent Efes Selçuk'ta kurulduk. Efeslilerin, heybetli bir güç gösterisi olan, uğruna dünyanın yedi harikasından birini inşa ettikleri, aslında Tabiat Ana'yı sembolleştirdikleri Artemis'in adını kendimize seçtik.

1985 yılında, bölgedeyi ziyaret eden turistlere hitap eden bir hediyelik eşya dükkanı olarak başladık. Bölgemizin dolu olduğu zeytin ağaçlarının yaptığı gibi, yeni tomurcuklar oluşturduk, gövdemizi yeniledik. Efes, Kuşadası, Özdere, Seferihisar ve Selçuk bölgelerinde bulunan hediyelik eşya dükkanlarına ve otellere toptan hediyelik eşya satışına başladık.1999 yılında ilk büyük mağazamızı açtık ve çini imalatına başladık. Dünya'nın dört bir yanından, haritada gözükmeyen adalarda yaşayan insanların evlerinde bir parça olarak hayatlarında yer almak bizi hep çok mutlu etti. Bu duygularla işimize devam ediyoruz.

Sadece gelenekseli değil, seçkin modern parçaları, ithal ürünleri de bünyemizde barındırıyoruz ve bu ürünleri hediyelik eşya toptan satışı yapan dünyanın dört bir yanına ihraç ediyoruz.

Sizi Selçuk'taki mağazalarımıza bekleriz.

Ayrıca, sürekli yenilenen ürünlerimizi, Instagram/artemisdukkan’dan da takip edebilirsiniz.