Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Hakkımızda

Hakkımızda

Artemis Seramik 1980 Yılında merkezi Selçuk Efes'te bulunan, hediyelik eşya ve anı-hatıra eşyası sektöründe faaliyet gösteren bir marka ve organizasyondur. Artemis Seramik'in organizasyonu içerisinde üretim, ithalat, ihracat, toptan ve perakende satış faaliyetleri yer almaktadır. Artemis Seramik'in odaklandığı ana hedef; dünyanın seyahat edilen bütün seçkin noktalarında, o noktalara özel, hatıra eşyaları üretmek veya tasarımını yaptığı ürünlerin tedarik zincirini oluşturup, organizasyonunu yapmaktır.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. En özel tasarımlar ile hediyeleri hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Bu sektörün önde gelen şirketlerinden biri olarak, müşteri tabanımızı dünya çapında daha da genişletmeye çalışıyoruz. Şu anda, 20'den fazla ülkede müşterilerine mükemmel fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler sunmaktayız.
 
Biz tedarik yüksek kaliteli Türk el yapımı ürünlerin yelpazesi ve çeşitliliği kendimizle gurur duyuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için sunduğumuz ürün yelpazesini genişletmek için yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz.
 
Sizinle de iş yapmak için sabırsızlanıyoruz!

Saygılarımızla,

Artemis Seramik